Sukcesywna wymiana wodomierzy- Olesno

 

                                                                      

informuje iż na terenie gminy Olesno w godz. 7.00.-14.30 od poniedziałku do piątku, trwa sukcesywna wymiana wodomierzy.

Jednocześnie informujemy iż na ulicach: Kalinowa, Cyprysowa, Magnoliowa, Lipowa, Azaliowa, Kasztanowa, Klonowa, Modrzewiowa, Jaworowa i Dębowa, dodatkowo na wodomierzach (głównych i podlicznikach ogrodowych) i montowane będą bezpłatnie nakładki umożliwiające zdalny odczyt wodomierza. W przypadku kiedy w budynku znajduje się podlicznik dodatkowy po okresie legalizacji (5 lat od daty produkcji), nie będzie on odczytywany. Jednocześnie informujemy iż, istnieje możliwość wymiany takiego wodomierza ogrodowego przez pracowników OPWiK Sp. z o.o na koszt zainteresowanego, w tym celu taką chęć należy zgłosić pracownikowi OPWiK Sp. z o.o. w momencie montażu nakładki na wodomierz dodatkowy.

Pracownicy OPWiK nie pobierają opłaty za wykonaną usługę, ewentualną płatność należy uregulować po wystawieniu Faktury przez biuro.

Informujemy także iż podczas wymiany wodomierzy można wyrazić zgodę lub chęć otrzymywania faktur w drodze elektroniczne, podpisują stosowne oświadczenie, które posiadają pracownicy lub można je pobrać tutaj.

W przypadku chęci otrzymywania faktur tylko w formie elektronicznej należy dopisać stosowny komentarz, inaczej faktury znajdą Państwo w swojej skrzynce pocztowej – dla zdalnego odczytu wodomierzy.

TEL. KONTAKTOWY 34-3582476

Wodomierz

Fot. Wodomierz typu JS Smart Firmy POWOGAZ

Logo
Polityka prywatności Deklaracja dostępności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe